17.8.21

Zoner Photo Studio X získalo světové ocenění EISA Award

 Už více než 36 let asociace EISA každoročně vybírá a podrobuje důkladné analýze množství produktů na cestě k objevení toho nejlepšího z každého oceňovaného odvětví. 

Asociace EISA sdružuje 60 odborných magazínů a webů z 29 zemí, jejichž zástupci důkladně testují a prověřují nominované produkty. Produkty nominují samotné firmy tím, že je odprezentují odborné porotě asociace EISA.

Porota zaměřená na fotografické produkty je složena z 16 odborníků, kteří vybírají vítěze z užšího výběru kandidátů v celkem 23 kategoriích. Zoner Photo Studio X jako vítěz kategorie Nejlepší fotografický software zabodovalo navzdory tvrdé konkurenci. Zoner Photo Studio X se podle EISA zapsalo jako inovativní software se širokým spektrem uživatelsky přívětivých nástrojů. Asociace vyzdvihla také úpravu ve vrstvách a maskách, retušovací nástroje a v neposlední řadě také příznivou cenu. 

„Ocenění EISA nám udělalo velkou radost. Nejen toto uznání, ale i očekávaná podzimní aktualizace posílí naši pozici vedle konkurenčních softwarů. Rozhodně neplánujeme zpomalovat,” říká ředitel softwarové divize společnosti ZONER software, která program Zoner Photo Studio X vyvíjí, Michal Prouza.

„Projít si celým procesem byla skvělá zkušenost. Musím říct, že členové poroty jsou opravdoví odborníci. Jsem pyšný na to, že jsme byli schopni Zoner Photo Studio X kvalitně prezentovat a obhájit, což také hrálo roli ve finálním rozhodovacím procesu,” doplňuje Thomas Urban, který za ZONER software s asociací EISA dlouhodobě komunikuje.