11.3.17

ABBYY FineReader 14

FineReader je komplexní softwarová aplikace pro zvyšování produktivity při práci s dokumenty. Nabízí výkonné a zároveň snadno použitelné nástroje pro přístup k informacím v tištěných dokumentech a souborech PDF. Nástroj pro plnění různých úkolů spojených s úpravami souborů PDF a porovnáváním dokumentů. Nejlepší software OCR pro práci s tištěnými dokumenty a naskenovanými dokumenty ve formátu PDF. FineReader zjednodušuje práci s tištěnými dokumenty a soubory PDF díky tomu, že představuje spojení výkonné technologie OCR a technologií pro převod se zásadními nástroji pro práci s PDF. FR je přední světovou technologií OCR pro přesně převody obrazů, skenů tištěných dokumentů a souborů PDF do formátů Word, Excel, PDF s možností vyhledávání a dalších formátů s možností úprav. Upravujte a prohledávejte libovolný soubor PDF včetně skenů, vytvářejte soubory PDF z více souborů, komentujte a přidávejte poznámky, chraňte dokumenty a připravujte je ke sdílení, vyplňujte formuláře a provádějte další úkoly.
Porovnávání dokumentů
Rychle identifikujte změny textu mezi různými verzemi stejného dokumentu – bez ohledu na to, zda jde o PDF, obraz, dokument aplikace Microsoft® Office nebo prezentaci.
Automatický převod
Zjednodušte převod dokumentů pomocí nástroje Hot Folder pro plánování dávkového zpracování a sledování příchozích dokumentů do určených složek pro převod.
Vstupní formáty
PDF, PDF/?, TIFF, JPEG, JBIG2, PNG, BMP, GIF, DjVu, DOC(X), XLS(X), PPT(X), VSD(X), HTML, RTF, TXT a 4 další.
Formáty pro ukládání
DOC(X), XLS(X), PDF, PDF/?, RTF, TXT, CSV, ODT, EPUB, FB2, DjVu, PPTX, HTML, TIFF, JPEG, PNG a 3 další.
Jazyky rozpoznávání
192 jazyků včetně všech evropských, čínštiny, japonštiny, korejštiny, arabštiny a dalších.