29.9.16

Senioři - Fotky - FillPoint

Vrátili jste se z dovolené, nebo se u vás v rodině událo něco, co jste museli vyfotografovat? Máte fotky na notebooku nebo tabletu, nebo dokonce jen v kameře, kterou snadno připojíte k TV obrazovce? Těšíte  se na chvíli, kdy se pochlubíte svým stařečkům, babičce, dědečkovi, svými záběry nebo svým videozáznamem? Postavíte notebook před babičku a projdete s komentářem postupně fotku za fotkou. Je to pro všechny přítomné  příjemná chvíle. Jenže netrvá věčně a přijde chvíle, kdy notebook sbalíte a i s ním odejdete domů. Jste rádi, že jste udělali seniorům radost - ALE - už jste se někdy zamysleli nad tím, o co připravujete své blízké, kteří nemají sami možnost vaše fotky si znovu, třeba když je jim smutno, promítnout? Mnozí z nich si povzdychnou - to byly časy, kdy se fotky vyvolaly a mohly se uschovat pěkně v šuplíku, odkud se snadno zpřístupnily bez všech těch moderních vymožeností.
Proč alespoň některé z pořízených fotek nevytisknete, aby mohly posloužit stejně jako kdysi dříve? Myslíte že je to drahé, nebo máte strach z toho, že fotky v papírové verzi nebudou tak kvalitní jako na obrazovce? 
Možná vám pomůže následujících několik řádků ke změně stanoviska. 
Odkazuji a částečně cituji text z webového portálu plzeňské firmy FillPoint www.fillpoint.cz, která se zabývá na vysoké úrovni renovací a profesionálním plněním kazet tiskáren. 
"Proč renovovat tiskové kazety a opatrovat svoje originální cartridge?
Tisk je v dnešní době nepostradatelnou součástí pracovního i osobního života. Renovací snižujete své náklady na tisk ve firmě či domácnosti, ať máte inkoustovou či laserovou tiskárnu. Opětovným naplněním navíc prodlužujete životní cyklus kazety a šetříte životní prostředí. K dosažení dlouhodobě kvalitních výsledků je nicméně důležitá správná technika a použité komponenty. Jen profesionální doplňování originálních kazet má dlouhodobě smysl.
Tento trend recyklace proto uplatňuje mnoho státních i soukromých institucí v Čechách i v zahraničí (např. Alimex, Benzina, Česká pojišťovna, ČEZ, ministerstva - např. vnitro, města - např. Brno, krajské úřady - např. Plzeňský, Mountfield, Seznam.cz, Servodata, Vrchní soud v Praze aj.)
Detailní přehled výhod řešení pomocí FillPointu zjistíte na www.fillpoint.cz.
Věřím, že mnozí z čtenářů těchto řádků pozmění svůj přístup a po návratu z pěkné dovolené udělají svým blízkým/stařečkům, radost v podobě vytištěných krásně barevných fotografií. A věřte mi, že moc neschudnete - FillPoint vám zaručí přijatelné ceny a vysoce kvalitní tisk snímků.