23.4.15

Novinky při plnění cartridgi do tiskáren a renovaci tonerů


Provedl jsem si náhodný průzkum u návštěvníků svého portálu, který byl zaměřen na využívání moderního servisu při plnění  cartridgí do tiskáren a renovace tonerů. Zjistil jsem , že u části uživatelů tiskáren stále ještě panuje určitá nedůvěra k této formě úsporného řešení tisku v domácnosti a v kancelářích. Podle získaných informací, je to způsobeno zčásti nedostatkem informací o technického pokroku, kterého bylo v této oblasti dosaženo a zčásti nepříliš vstřícným chováním pracovníků některých servisů. 
Rozhodl jsem se uvést argumenty, které by měly tyto obavy rozptýlit. 
Jako příklad mi bude sloužit můj oblíbený servis Fillpoint, jmenovitě jeho pobočka v Plzni v Prešovské ulici. 
Především: Fillpoint používá speciální stroje s vakuovým prostředím a renovuje kazety originálními inkousty, tonery a komponenty podle typu a čísla kazety. Plnění inkoustových kazet provádí Fillpoint v provozovně na počkání, laserové tonery renovují do druhého dne. Při pravidelné recyklací v servisu máte svoji originální kazetu pod kontrolou - chráníte svůj obal. 
Servis Fillpoint vám poradí s výběrem při koupi nové tiskárny vzhledem k nejlevnějšímu způsobu doplňování. Fillpoint je v Plzni umístěn v centru městapřesto, pokud nemáte čas k osobní návštěvě provozovny, servis přijímá a zasílá cartridge i poštou. 
Nakonec 2 důležité  informace
- Fillpoint má pro své stálé zákazníky velmi pozoruhodné slevy ( až 25% ) na plnění inkoustových kazet
- Využíváním služeb servisu Fillpoint uspoříte až 80 % oproti nákupu originálních kazet.
Bližší podrobnosti o technologii, zasílání cartridgí a zejména srovnání úspor, najdete na webové stránce Fillpointu: www.fillpoint.cz