1.5.14

Free MP4 Video Converter. - recenze

Jde o program, nabízející konverzi video souborů do MP4 formátu, který je kompatibilní s mnoha multimediálními zařízeními, jako je: Amazon Kindle Fire, Apple iPod, iPhone, iPad, Acer Iconia Tab, Acer Iconia Smart, Blackberry, HP Touchpad, HTC, LG, Motorola, Netgear Eva2000, Samsung, Sony, etc.
Podporuje na vstupu formáty: avi; ivf; div; divx; mpg; mpeg; mpe; mp4; m4v; webm; wmv; asf; mov; qt; mts; m2t; m2ts; mod; tod; vro; dat; 3gp2; 3gpp; 3gp; 3g2; dvr-ms; flv; f4v; amv; rm; rmm; rv; rmvb; ogv; mkv; ts. Produkty DVDVideoSoftu jsou freeware. 
Informace k programu získáte na webové stránce tvůrce programu:
www.dvdvideosoft.com, nebo v mé All-in-One Slideshow-review, na adrese:
http://www.akamonitor.cz/product-reviews2/mp4videoconv/
Free MP4 Video Converter patří velké rodiny programů, nabízených firmou DVDViseoSoft.
DVDVideoSoft je nezávislá vývojová firma, nabízející multimediální programy pro video, audio, fotografie a zpracování obrazu.Společnost nabízí více než 40 spolehlivých a funkčních aplikací jako je YouTube to MP3 Converter, YouTube Downloader pro stahování videa z YouTube a převod na mp3, nahrávání na YouTube a Facebook, audio převodník a video konvertor pro editaci a konverzi audio a video souborů mezi různými formáty, vypalování CD, DVD disků, vytváření DVD, konverzi DVD do video souborů, konverzi a změnu velikosti obrázků, záznam obrazovky a tvorbu screenshotů, převod videa pro přehrávání na různých zařízeních, pro tvorbu 3D obrázků a Skype Recorder. Opravdu velmi pestré portfólio za přijatelné ceny.