6.3.14

AKVIS OIL PAINT V.2.0 - plugin i pro ZPS16

Olejová malba překonává věky. V současné době již tvorba "olejových" obrazů není jen doménou malířů, pracujících s klasickými malířskými nástroji. Velmi kvalitní napodobeninu klasické olejové malby můžete vytvořit pomocí speciálního programu. Jedním z nejlepších je program firmy AKVIS,
pojmenovaný "OilPaint". Nedávno se objevil na trhu ve vylepšení druhé verzi. Velké bohatství nástrojů, rozsáhlá sada přednastavených parametrů a trocha inspirace "sw-malíře", dokáží vytvořit opravdu umělecké dílo. Základním podkladem pro program je fotografie. Program má bohatou dokumentaci, kvalitní uživatelský manuál, video-tutoriál a pěknou sadu příkladů jeho aplikace. Program je nabízen ve dvou versích: jako standalone a jako plugin, ten je využitelný jako zásuvný modul i v ZPS 16.
Jak svůj produkt prezentuje AKVIS:
"AKVIS OilPaint creates oil paintings from photographs. The mysterious production of a painting happens right before your eyes. The unique algorithm authentically reproduces the technique of the real brush. With this cutting-edge software you can become a painter! The software product is available as a standalone program and as a plugin for Adobe Photoshop, Corel PaintShop Pro, and other image editors, for Windows and Mac OS X."
Odkazy na zdroje informací:
About the program: http://akvis.com/en/oilpaint/index.php
Screenshot: http://akvis.com/en/oilpaint/screenshots.php
Download: http://akvis.com/en/oilpaint/download.php
Tutorial: http://akvis.com/en/oilpaint-tutorial/index.php
Moje All-in-One Slideshow-review je k vidění na adrese:
http://www.www.akamonitor.cz/product-reviews2/OilPaint2/