5.9.13

Perfect Photo Suite 8 se blíží

Firma ononesoftware.com v těchto dnech oznamuje zbrusu nový Perfect Photo Suite 8! Měl by být k dispozici v listopadu t.r. Objevíme v ní plnohodnotný foto editor, pro jehož vývoj firma využila svých dlouholetých zkušeností developera plug-in software. Bude nabízena, podle přání zájemců, jak v edici standalone, tak jako plugin pro Adobe ® Photoshop ®, Photoshop Elements, Lightroom ®, nebo Apple ® Aperture ®.
Nová verze Perfect bude zahrnovat nové výkonné nástroje, které byly uživateli nejvíce žádány:
- The Perfect Eraser with content-fill technology
- A re-engineered Effects module that performs better and is built on adjustable filters and presets that you have ultimate control over
- New filters (there will be more than twice as many!) that let you add popular looks and effects—including HDR, Dynamic Contrast, Vintage, Antique, and Grunge
- FocalPoint technology more seamlessly integrated with the rest of the Suite
- An easier to use Masking Bug
- A more flexible and powerful batch processing options
Perfect Photo Suite 8 will deliver with EIGHT modules: Effects, Portrait, B&W, Layers, Mask, Resize, and the NEW Enhance and Browse.
Budem se těšit, že nás nová verze opět příjemně překvapí. Na adrese www.ononesoftware.com můžeme sledovat informace, které budou informovat o pokroku firmy v této oblasti sw.