5.9.12

AKVIS Magnifier - recenze


Na produktech AKVIS si vážím přehlednosti užiatelkého postředí a dokonalé dokumentace. Nejinak je tomu i u nové verze produktu AKVIS Magnifier v. 6.0. S potřebou změny velikosti fotografie se setkáváme často, zejména pokud pracujeme s fotografiemi získanými z různých zdrojů. Zatím co programů, úspěšně zvládajících zmenšování fotek je celá řada, se zvětšováním velikosti fotek bez ztráty kvality, si poradí jen několik málo finančně dostupných programů. Kvalitní a při tom jednoduchý magnifier fotografií jsem hledal již delší dobu. Proto jsem uvítal AKVIS magnifier, který mi plně vyhovuje. Pracuje dobře ve WIN 7-64, jak v režimu stand-alone, tak jako plug-in pro editor. A co jistě ocení všichni fotografové, nabízí i dávkové zpracování ( batch-processing ). 
Na základě svých zkušeností mohu potvrdit platnost následují charakteristiky programu AKVIS Magnifier, prezentované v dokumentaci na stránkách firmy AKVIS:
"AKVIS Magnifier upscales digital images with advanced enlargement algorithms, preserving edge to edge image sharpness while improving image appearance by removing unwanted noise and compression artifacts. AKVIS Magnifier makes it easy for anyone to produce professional-looking photos. It is easily configurable and allows fine-tuning the resulting photo by allowing complete control over the image sharpness and edges. Home users can apply the program to enlarge photos taken from Internet or images taken with a low-resolution camera."
V nejbližších dnech vystavím "All in One" recenzí ve formátu slideshow. Odkaz na recenzi najdete na adrese: www.akamonitor.cz/product-reviews.htm.