17.10.04

Změny ve weblogu DIGIFOTO-AKA

Jak jste si povšimli, změnil jsem design weblogu. Současně došlo ke změnám, které umožní návštěvníkům weblogu využívat nové služby nabízené servrem "blogger.com". Novinky:
- Na stránce najdete ikonu označenou "RSS". Kliknutím na ikonu získáte adresu XML souboru, Její vložení do webové nebo desktopové čtečky RSS souborů ( na př.: Feed Reader ) Vám umožní snadněji sledovat novinky na stránce weblogu. Více o složbě RSS na mém AKA-MONITORu.
- Kliknutím na odkaz "Comments" pod kteroukoliv zprávou, můžete zobrazit existující odezvy nebo napsat svoji vlastní připomínku k textu zprávy.
- Kteroukoliv zprávu můžete odeslat e-mailem na Vámi určenou adresu přímo ze stránky weblogu.
Věřím tomu, že uvedené změny Vám zpříjemní Vaše návštěvy mého weblogu. Změny budou i pro mne pozitivní, jelikož mi umožní publikovat do weblogu nejen přes web, ale rovněž zasláním e-mailové zprávy (na tajnou adresu). V tom případě prosím o prominutí toho, že takto zasílané zprávy budou bez diakritiky.
Rád bych upozornil na skutečnost, že informace o novinkách v digifotografii na stránkách časopisů a v knihách předních českých vydavatelství, můžete získat na specializovaných stránkách AKA-MONITORu:
- RECENZE knih na URL http://ebooks.akamonitor.cz/recenze/
- aktuální informace o vybraných článcích časopisů najdete na URL
http://www.akamonitor.cz/aktualni.htm

Děkuji všem návštěvníkům tohoto weblogu za přízeň, vynasnažím se jeho obsah aktualizovat častěji. Arnošt Katolický